top of page

Wij starten altijd met het invullen van een vragenlijst. Deze is erop gericht een goed beeld te krijgen van waar je nu staat, wat je belangrijkste klachten zijn en hoe we die kunnen verminderen.

 

Bij jouw intake kijken wij samen naar je symptomen, je huidige leefstijl en je algehele gezondheid. Tijdens dit consult krijg je tips en een duidelijk advies wat je kunt doen om je klachten te verminderen en om jouw behandeltraject te ondersteunen.

 

Een proefbehandeling maakt ook onderdeel uit van je intake. Zo krijg jij een goed gevoel voor wat je kan verwachten als je een aantal afspraken in gaat plannen, die je zullen ondersteunen om stap voor stap beter te voelen.

 

Na het consult maak ik een programma op maat voor je. Dit voorstel ontvang je via email.

 

Dan is het aan jou om aan te geven of ik je mag begeleiden  op jouw weg naar meer welzijn en energie.

​

Het intake consult met proefbehandeling duurt ongeveer 60 minuten en kost 60 Euro. Je kan contant betalen of via betaal link.

​

Voor eventuele vervolgbehandelingen en -consulten bereken ik 30 Euro per half uur. Je kan geen losse behandelingen boeken. Ik werk met behandelplannen om je optimaal te kunnen ondersteunen naar een blijvend resultaat.

​

Ben je opgeknapt na je behandeltraject en wil je een onderhoudsprogramma? Dat kan wel met losse behandelingen of een rittenkaart.​

Neem contact op met Susan

contact &  voorwaarden

Primulastraat 21 in 

333SH Zwijndrecht

Cadeaubonnen voor losse behandelingen zijn beschikbaar en te bestellen via email (bedragen: 30 en 60 Euro).

Klantverhalen

Anja zegt: 'Susan masseert de stress uit mijn lichaam.'  Lees meer

​

Suzanne: Wauw wat intens was deze behandeling eergisteren. Ik heb gisteren een dag gehad waar echt alle emoties voorbij gekomen zijn. Ik denk dat er veel is losgelaten. Heel bijzonder die cranio behandeling.

​

Monika: Wat doen mensen die Susan niet kennen? Ik kan niet meer zonder ;-) Die massages horen er voor mij gewoon bij. Dat is mijn tijd. En ik ga altijd zo ontspannen naar huis. Ik kan het alleen maar aanbevelen. Ik ben dol op Susan. Een massage bij haar is elke keer weer ontspannend en geeft me weer nieuwe energie. Susan is ontzettend lief, maar ook echt goed in wat ze doet. Een bezoekje aan haar is echt een cadeautje.

​

Branka: Susan, je helpt mij af van mijn pijntjes in de schouders. Maar waar ik eigenlijk voor kom is de ontspanning, de aandacht, de tijd die jij neemt voor mij. Dank je wel.

​

Monique: Susan beschikt over een kwaliteit die niet iedereen heeft, je op je gemak stellen en in alle rust je te laten genieten. Ik vind haar een topper.

​

Diana: Ik heb een veel te hoge bloeddruk sinds 25 jaar en moest net mijn medicatie weer ophogen. Na de ayurveda massage met die bijzondere olie mag ik zeggen, mijn tenen waren nog nooit zo dun! Ik houd veel water vast en ben erg moe, maar ik voel ineens veel beter. 

bottom of page